Reklamı kapat

Reklamı kapat
arhavi
12.jpg

Hopa’da Şahintepesi Asansör Ve Seyir Terası Yapımı Devam Ediyor

Hopa’da Şahintepesi Asansör Ve Seyir Terası Yapımı Devam Ediyor Hopa Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan Şahin Tepesi asansör ve seyir terası projesinde çalışmalar devam ediyor. Hopalılar çalışmaların tamamlanarak asansörün hizmete girmesini büyük bir merakla bekliyor. Hopa Belediyesinin önemli projelerinden biri daha hayata geçiriliyor. Yıllardır Şahin Tepesinde yaşayan vatandaşların ulaşımı kolaylaştırma adına talep ettikleri Asansör projesinde […]

Hopa’da Şahintepesi Asansör Ve Seyir Terası Yapımı Devam Ediyor
22 Kasım 2018 - 16:59 'de eklendi.

Hopa’da Şahintepesi Asansör Ve Seyir Terası Yapımı Devam Ediyor

Hopa Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan Şahin Tepesi asansör ve seyir terası projesinde çalışmalar devam ediyor. Hopalılar çalışmaların tamamlanarak asansörün hizmete girmesini büyük bir merakla bekliyor.

Hopa Belediyesinin önemli projelerinden biri daha hayata geçiriliyor. Yıllardır Şahin Tepesinde yaşayan vatandaşların ulaşımı kolaylaştırma adına talep ettikleri Asansör projesinde çalışmalar devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Milletvekili ve Vali Doğanay’ında katılımı ile gerçekleştirilen temel atma töreni ardından başlatılan çalışmalarda kaba inşaat tamamlandı. Proje kapsamında bulunan asansör projesinin en üst katına şimdide seyir terası yapımına başlanıyor.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve Belediye Başkanı Nedim Cihan’da çalışmaları yakından takip ederek projenin zamanından önce bitirilmesi için yüklenici firmaya her türlü kolaylığı göstermeye devam ediyorlar.

Projenin tamamlanması ile birlikte Şahin Tepesi mevkiinde oturan binlerce vatandaş da rahat bir nefes alacak ve kısa yoldan evlerine gidip gelebilecekler. Proje kapsamında en üst kata yapımına başlanacak seyir terası ile de Hopa’nın görsel olarak seyirlik güzelliklerini vatandaşlar ve ilçeyi ziyaret eden turistler seyredebilecek.

Etiketler :
RADYO ZUĞA
SON DAKİKA
RADYO ZUĞA
İLGİLİ HABERLER