noname.jpg
Reklamı kapat
dikreklam1.jpg
Reklamı kapat
arhavim.net
12.jpg

AÇÜ ARHAVİ YERLEŞKESİ’NDE HAMSİ ŞENLİĞİ YAPILDI..

Arhavi Belediyesi, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası, Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu koordinasyonuyla hamsi şenliği düzenlendi. Ortaklaşa gerçekleştirilen etkinliğe İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri, öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen hamsi ziyafetine, Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Dış Ticaret, Spor Yönetimi, Turizm ve Seyahat Hizmetleri ve Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterildi. Öğrenciler ve tüm protokol hep birlikte hamsi partisinde bir araya gelerek, hamsinin ve eğlencenin tadına vararak güzel bir şenlik ortamı oluşturdular.

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu idarecileri yapılan bu etkinlikte desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim’e teşekkür ederek hamsi şenliğine katılan başta İlçe Kaymakamı Ongu olmak üzere diğer protokol üyelerine teşekkür ettiler. Her daim öğrencilerin yanında yer almaya gayret ettiklerini belirten Başkan Hekimoğlu ise, düzenledikleri şenliğin amacının öğrenciler arasındaki kaynaşmayı sağlamak olduğunu dile getirip etkinliğin amacına ulaştığını söyledi. Hamsi ikramı etkinliği tüm öğrenci, öğretmen ve protokol üyelerinin topluca fotoğraf çekinmelerinin ardından son bulmuş oldu.

Haber: Hayati Akbaş

04 Mart 2019 - 8:43 'de eklendi ve 5 kez görüntülendi.
Etiketler :
AK PARTİ ARHAVİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI COŞKUN HEKİMOĞLU OLDU AK PARTİ ARHAVİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI COŞKUN HEKİMOĞLU OLDU
Afad Konutları Teslim Töreni Afad Konutları Teslim Töreni
THOF BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI THOF BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
CHP, ARHAVİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN VASFİ KURDOĞLU’NU ADAY GÖSTERDİ.. CHP, ARHAVİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN VASFİ KURDOĞLU’NU ADAY GÖSTERDİ..
ARHAVİ’DE “KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNDE KOOPERATİFLEŞME” KONULU BİR BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ARHAVİ’DE “KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNDE KOOPERATİFLEŞME” KONULU BİR BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
SON DAKİKA