Reklamı kapat

Reklamı kapat
arhavi
12.jpg

ERDOĞAN’IN KORUMA EKİBİ, CANKURTARAN TÜNELİ ÇIKIŞINDA KAZA YAPTI.

Hopa’dan Borçka istikametine gitmekte olan Furkan A. yönetimindeki özel harekat polislerinin içinde bulunduğu 08 A 0197 plakalı araç, henüz belirlenemeyen bir nedenle Cankurtaran Tüneli Borçka çıkışında Kamil S. yönetimindeki 06 HD 0117 plakalı tır ile çarpıştı. Kazada ilk belirlemelere göre özel harekat polislerinden Furkan A., Mert D., Metin İ. , Kaya P., Metin Y. ile […]

ERDOĞAN’IN KORUMA EKİBİ, CANKURTARAN TÜNELİ ÇIKIŞINDA KAZA YAPTI.
04 Mart 2019 - 8:44 'de eklendi.

Hopa’dan Borçka istikametine gitmekte olan Furkan A. yönetimindeki özel harekat polislerinin içinde bulunduğu 08 A 0197 plakalı araç, henüz belirlenemeyen bir nedenle Cankurtaran Tüneli Borçka çıkışında Kamil S. yönetimindeki 06 HD 0117 plakalı tır ile çarpıştı.

Kazada ilk belirlemelere göre özel harekat polislerinden Furkan A., Mert D., Metin İ. , Kaya P., Metin Y. ile tır şoförü Kamil S. yaralandı.Erdoğan’ın koruma ekibindeydiler..

Yaralılar Hopa Devet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, özel harekat polislerinin karayolu ile Artvin mitingi sonrasında hava muhalefeti nedeniyle Arhavi’ye geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konvoyunda görev yaptıkları ve görev sonrası Artvin’e dönüşte kazanın meydana geldiği öğrenildi.

Kazayla ilgili inceleme sürüyor.

Etiketler :
RADYO ZUĞA
SON DAKİKA
RADYO ZUĞA
İLGİLİ HABERLER