noname.jpg
Reklamı kapat
dikreklam1.jpg
Reklamı kapat
arhavim.net
12.jpg

ARHAVİ’DE TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 174. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

Emniyet teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Arhavi’de kutlamalar yapıldı. Törene Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, emniyet teşkilatı mensupları ve ilçe halkı katıldı.
Kutlama programı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan günün anlam ve önemine uygun konuşmasını sundu. Yerebakan; “Geçmişi şanla, şerefle yazılı, 173 yıllık bir maziyi geride bırakmış olan teşkilatımız, 174. kuruluş yılına girerken haklı gururunu taşımaktadır. Türk Polisi çağdaş ülkelerin kullandığı araç, gereç ve yöntemleri kullanmayı kendine amaç edinen, dünyada ortaya çıkan gelişmelere paralel olarak, milletimizin değişen beklentilerine cevap vermek için kendini sürekli yenileyerek doğrunun ve adaletin peşinden koşmaktadır” dedi.
Atatürk Anıtı önündeki törenlerin ardından ilçe protokol üyeleri İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. Buradaki programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu da katıldı. Tebriklerin kabul edildiği ziyarette emniyet müdürlüğü personelleri ilçemizde huzurun tesis edilmesi adına hizmet verdiklerini belirtip polis – halk işbirliğinin önemine değindiler. Tebrik programının ardından Belediye Başkanı Kurdoğlu tarafından emniyet teşkilatı personellerine 174. Kuruluş Yıldönümünü temsil eden yaş pasta hediye edildi. Pasta kesim töreni Arhavi Gösteri Merkezi’nde yapıldı. Özel ikramların sunulduğu program, öğle namazı öncesi Merkez Cami’de Aziz şehitlerimizin ruhları için Mevlid-i Şerif okutulması ile son buldu.

hayati akbaş

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava


Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, sakal ve açık hava
11 Nisan 2019 - 11:27 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
Etiketler :
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI
ÖZGÜN’DEN ARHAVİ’DE MUHTEŞEM KONSER ÖZGÜN’DEN ARHAVİ’DE MUHTEŞEM KONSER
RAMAZAN AYINDA İLÇEMİZDE HİZMET VEREN KASAP VE FIRINLARDA DENETİM YAPILDI RAMAZAN AYINDA İLÇEMİZDE HİZMET VEREN KASAP VE FIRINLARDA DENETİM YAPILDI
2019 YAŞ ÇAY FİYATI AÇIKLANDI İŞTE FİYATI 2019 YAŞ ÇAY FİYATI AÇIKLANDI İŞTE FİYATI
Dosan Arhavi Çay Fabrikasında eylem Dosan Arhavi Çay Fabrikasında eylem
SON DAKİKA