Reklamı kapat

Reklamı kapat
arhavi
12.jpg

Arhavi Turizm Derneği ve arhavim.net grubunca ortaklaşa organize edilen “Geleneksel Kapistona Zirve Yürüyüşü” güzel bir havada ve elit doğa sevenlerce gerçekleştirildi.

40 kişilik ekip Güngören köyü muhtarlığı ve Arhavi Belediyesinin araçları ile araç yolu bitim noktasına kadar geldikten sonra yaklaşık 40 dakikalık zirve tırmanışı yaptılar.

Etkinliğe ilçe kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Kemal  Tatar ve Halk Eğitimi Merkezi Başkanı Hasan Hüsnü Özcan’da katıldılar.

Öğlen vaktinde varılan zirvede katılan doğa sevenlere hamsili ekmek ve laz böreği ikram edildi. Ardından gerçekleşen “ çıkrıkla su çekme yarışın”n dan sonra  Turizm Derneği Başkanı Refik Lakerta komutunda horona duruldu.

Seyir Tepe’ye yapılan ikinci tırmanışın ardından gurup Güngören Köyünde bekletilen araçlara gitmek için inişe geçildi.

Gezinin hoş ve neşeli geçmesinin yanında havanın fotoğraf çekimi için çok elverişli olması gelenlerin elinden cep telefonları ve fotoğraf makinelerini bıraktırmadı.06 Mayıs 2019 - 8:20 'de eklendi ve 289 kez görüntülendi.
Etiketler :
Milletvekili Dr. Hüseyin Örs den Kamilet Vadisi için Soru önergesi Milletvekili Dr. Hüseyin Örs den Kamilet Vadisi için Soru önergesi
KAMİLET VADİSİ, ÇAMUR VADİSİ OLDU… KAMİLET VADİSİ, ÇAMUR VADİSİ OLDU…
ARHAVİ’DE BELİRLİ NOKTALARA TIBBI ATIK KUTULARI KONULDU.. ARHAVİ’DE BELİRLİ NOKTALARA TIBBI ATIK KUTULARI KONULDU..
Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’ndan Fırın Denetimleri Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’ndan Fırın Denetimleri
ARHAVİ BELEDİYESİ KORONA VİRÜSÜ SALGINI NEDENİ İLE ÖNLEM ALMAYA DEVAM EDİYOR.. ARHAVİ BELEDİYESİ KORONA VİRÜSÜ SALGINI NEDENİ İLE ÖNLEM ALMAYA DEVAM EDİYOR..
Korona virüsü komşuluklarına engel olamadı Korona virüsü komşuluklarına engel olamadı
SON DAKİKA