noname.jpg
Reklamı kapat
dikreklam1.jpg
Reklamı kapat
arhavim.net
12.jpg

Arhavi Turizm Derneği ve arhavim.net grubunca ortaklaşa organize edilen “Geleneksel Kapistona Zirve Yürüyüşü” güzel bir havada ve elit doğa sevenlerce gerçekleştirildi.

40 kişilik ekip Güngören köyü muhtarlığı ve Arhavi Belediyesinin araçları ile araç yolu bitim noktasına kadar geldikten sonra yaklaşık 40 dakikalık zirve tırmanışı yaptılar.

Etkinliğe ilçe kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Kemal  Tatar ve Halk Eğitimi Merkezi Başkanı Hasan Hüsnü Özcan’da katıldılar.

Öğlen vaktinde varılan zirvede katılan doğa sevenlere hamsili ekmek ve laz böreği ikram edildi. Ardından gerçekleşen “ çıkrıkla su çekme yarışın”n dan sonra  Turizm Derneği Başkanı Refik Lakerta komutunda horona duruldu.

Seyir Tepe’ye yapılan ikinci tırmanışın ardından gurup Güngören Köyünde bekletilen araçlara gitmek için inişe geçildi.

Gezinin hoş ve neşeli geçmesinin yanında havanın fotoğraf çekimi için çok elverişli olması gelenlerin elinden cep telefonları ve fotoğraf makinelerini bıraktırmadı.06 Mayıs 2019 - 8:20 'de eklendi ve 199 kez görüntülendi.
Etiketler :
ARHAVİ’ DE FECİ KAZA ARHAVİ’ DE FECİ KAZA
Pilarget Festivali Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi Pilarget Festivali Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi
3. Dikyamaç Köyü Kültür, Sanat Ve Yaşam Tarzı Festivali Yapıldı 3. Dikyamaç Köyü Kültür, Sanat Ve Yaşam Tarzı Festivali Yapıldı
YENİ ATANAN KAYMAKAMIMIZ YENİ ATANAN KAYMAKAMIMIZ
ARHAVİ SEMALARI SOLOTÜRK GÖSTERİSİNE TANIK OLACAK.. ARHAVİ SEMALARI SOLOTÜRK GÖSTERİSİNE TANIK OLACAK..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Arhavi’yi Ziyaret Etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Arhavi’yi Ziyaret Etti.
SON DAKİKA