noname.jpg
Reklamı kapat
dikreklam1.jpg
Reklamı kapat
arhavim.net
12.jpg

Arhavi Turizm Derneği ve arhavim.net grubunca ortaklaşa organize edilen “Geleneksel Kapistona Zirve Yürüyüşü” güzel bir havada ve elit doğa sevenlerce gerçekleştirildi.

40 kişilik ekip Güngören köyü muhtarlığı ve Arhavi Belediyesinin araçları ile araç yolu bitim noktasına kadar geldikten sonra yaklaşık 40 dakikalık zirve tırmanışı yaptılar.

Etkinliğe ilçe kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Kemal  Tatar ve Halk Eğitimi Merkezi Başkanı Hasan Hüsnü Özcan’da katıldılar.

Öğlen vaktinde varılan zirvede katılan doğa sevenlere hamsili ekmek ve laz böreği ikram edildi. Ardından gerçekleşen “ çıkrıkla su çekme yarışın”n dan sonra  Turizm Derneği Başkanı Refik Lakerta komutunda horona duruldu.

Seyir Tepe’ye yapılan ikinci tırmanışın ardından gurup Güngören Köyünde bekletilen araçlara gitmek için inişe geçildi.

Gezinin hoş ve neşeli geçmesinin yanında havanın fotoğraf çekimi için çok elverişli olması gelenlerin elinden cep telefonları ve fotoğraf makinelerini bıraktırmadı.06 Mayıs 2019 - 8:20 'de eklendi ve 133 kez görüntülendi.
Etiketler :
Arhavi’li Kamyoncular Yol Kesti. Arhavi’li Kamyoncular Yol Kesti.
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI
ÖZGÜN’DEN ARHAVİ’DE MUHTEŞEM KONSER ÖZGÜN’DEN ARHAVİ’DE MUHTEŞEM KONSER
RAMAZAN AYINDA İLÇEMİZDE HİZMET VEREN KASAP VE FIRINLARDA DENETİM YAPILDI RAMAZAN AYINDA İLÇEMİZDE HİZMET VEREN KASAP VE FIRINLARDA DENETİM YAPILDI
2019 YAŞ ÇAY FİYATI AÇIKLANDI İŞTE FİYATI 2019 YAŞ ÇAY FİYATI AÇIKLANDI İŞTE FİYATI
Dosan Arhavi Çay Fabrikasında eylem Dosan Arhavi Çay Fabrikasında eylem
SON DAKİKA