noname.jpg
Reklamı kapat
dikreklam1.jpg
Reklamı kapat
arhavim.net
12.jpg

ÖZGÜN’DEN ARHAVİ’DE MUHTEŞEM KONSER

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve gençlik haftası kutlamaları kapsamında ilçemiz Arhavi muhteşem bir konsere sahne oldu. Arhavi Gösteri Merkezinde gerçekleştirilen ÖZGÜN konseri katılımcılar tarafından büyük bir ilgi ve coşkuyla takip edildi.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra halkımızın, ilçemizden ve çevre il ve ilçelerden gelen gençlerin yoğun katılımıyla yapılan konser programı geceye adeta damgasını vurdu.

Programda ilk olarak, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu kürsüye davet edilerek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve gençlik haftası nedeni ile konuşmalarını gerçekleştirdiler. Başkan Kurdoğlu; Milli mücadelemizin 100. yıl kutlamaları kapsamında Arhavi Belediyesi tarafından organize edilen konser programında hemşehrilerimizle bir arada olduklarını belirterek, değerli sanatçımız Özgün’e katkıları için teşekkür etti ve katılımcılara iyi eğlenceler diledi.

Daha sonra halk oyunları ekiplerimizin yaptığı gösterinin ardından, sanatçı Özgün alışlar eşliğinde sahneye çıktı. Katılımcılar tarafından ayakta alkışlanan Özgün, seslendirdiği birbirinden eğlenceli şarkılar ile geceye adeta damgasını vurdu. Sahne performansıyla da dikkat çeken sanatçı, gece boyunca katılımcılara ve özellikle gençlere muhteşem bir program sundu.

Konser programının arasında  Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, katılımından ötürü sanatçı Özgün’e teşekkür ederek çiçek ve hediye takdiminde bulundu. Özgün’de daveti için Başkan Kurdoğlu’na teşekkür ederek Arhavi’de Arhavi halkı ve gençlerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.   

20 Mayıs 2019 - 8:50 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.
Etiketler :
ARHAVİ’ DE FECİ KAZA ARHAVİ’ DE FECİ KAZA
Pilarget Festivali Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi Pilarget Festivali Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi
3. Dikyamaç Köyü Kültür, Sanat Ve Yaşam Tarzı Festivali Yapıldı 3. Dikyamaç Köyü Kültür, Sanat Ve Yaşam Tarzı Festivali Yapıldı
YENİ ATANAN KAYMAKAMIMIZ YENİ ATANAN KAYMAKAMIMIZ
ARHAVİ SEMALARI SOLOTÜRK GÖSTERİSİNE TANIK OLACAK.. ARHAVİ SEMALARI SOLOTÜRK GÖSTERİSİNE TANIK OLACAK..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Arhavi’yi Ziyaret Etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Arhavi’yi Ziyaret Etti.
SON DAKİKA