Reklamı kapat

Reklamı kapat
arhavi
12.jpg

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’ndan Fırın Denetimleri

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve Arhavi Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçemizde faaliyet gösteren ekmek fırınlarında denetimde bulunuldu.

Arhavi belediyesi yurt genelinde korona virüse karşı alınan önlemler kapsamında ilçemizde de gereken tedbirleri alarak gerek dezenfekte çalışmaları ve gerekse denetimlerle çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.  

Bu kapsamda Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, zabıta müdürü Turgay Lakerta ve zabıta ekipleri ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren ekmek fırınlarında denetimde bulundular. Fırınların genel hijyen şartlarına uyulup uyulmadığı kontrol edilirken, özellikle korona virüs nedeni ile alınması gereken ek tedbirler konusunda uyarılarda bulunuldu ve azami dikkat edilmesi istendi.26 Mart 2020 - 9:05 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.
Etiketler :
Milletvekili Dr. Hüseyin Örs den Kamilet Vadisi için Soru önergesi Milletvekili Dr. Hüseyin Örs den Kamilet Vadisi için Soru önergesi
KAMİLET VADİSİ, ÇAMUR VADİSİ OLDU… KAMİLET VADİSİ, ÇAMUR VADİSİ OLDU…
ARHAVİ’DE BELİRLİ NOKTALARA TIBBI ATIK KUTULARI KONULDU.. ARHAVİ’DE BELİRLİ NOKTALARA TIBBI ATIK KUTULARI KONULDU..
ARHAVİ BELEDİYESİ KORONA VİRÜSÜ SALGINI NEDENİ İLE ÖNLEM ALMAYA DEVAM EDİYOR.. ARHAVİ BELEDİYESİ KORONA VİRÜSÜ SALGINI NEDENİ İLE ÖNLEM ALMAYA DEVAM EDİYOR..
Korona virüsü komşuluklarına engel olamadı Korona virüsü komşuluklarına engel olamadı
ATAMIZI, ÖZLEMLE ANDIK… ATAMIZI, ÖZLEMLE ANDIK…
SON DAKİKA