2.jpg
Reklamı kapat
3.jpg
Reklamı kapat
arhavi
1.jpg

Korona virüsü komşuluklarına engel olamadı

 Arhavi ilçesinde yaşayan 27 yıllık kapı komşuları, korona virüsü nedeniyle evde kalınca çareyi kapı önünde sohbet etmekte buldular. Kahvelerini alan komşuların kapı önü sohbeti sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan korona virüsün Türkiye’de de görülmesinin ardından alınan tedbirler ve uyarılar art arda geldi. Artvin’in Arhavi ilçesi Boğaziçi mahallesine yaşayan 27 yıllık kapı komşuları Nurdan Yıldız (58) ve Naciye Gerdan (74) korona virüsü salgını nedeniyle ev ziyaretlerine bir süre ara verdiler. Evden çıkmayan iki arkadaş, komşuluk bağlarını ise farklı bir yöntemle sürdürüyorlar. 1 metre mesafe kuralına uyan Nurdan Yıldız ve Naciye Gerdan, kapı önüne koydukları sandalye sohbetlerine ara vermeden devam ediyorlar. Kahvelerini yudumlayan ve sohbetlerini yapan iki komşunun, bu görüntüleri sosyal medyada büyük beğeni topladı.

27 yıllık iki komşu, “Korona bizi bitirdi. Çarşıya da çıkamıyoruz. Bir birlerimize gidemediğimiz için barı kapıda kahvelerimiz içelim” dediler.

26 Mart 2020 - 8:57 'de eklendi ve 124 kez görüntülendi.
Etiketler :
2021 YILI YAŞ ÇAY ALIM FİYATI BELLİ OLDU! 2021 YILI YAŞ ÇAY ALIM FİYATI BELLİ OLDU!
Arhavi’de Kademeli Normalleşme Tedbirleri 17 Mayıs’ta başlıyor işte detaylar Arhavi’de Kademeli Normalleşme Tedbirleri 17 Mayıs’ta başlıyor işte detaylar
Evinin Çatısından Düşen Gümrükçü Hayata Tutunamadı. Evinin Çatısından Düşen Gümrükçü Hayata Tutunamadı.
Türk sivil havacılık sektörünün acı günü! Türk sivil havacılık sektörünün acı günü!
17 MAYIS’TA ÇAY ALIM YERLERİ AÇILIYOR.. 17 MAYIS’TA ÇAY ALIM YERLERİ AÇILIYOR..
BAŞKAN KURDOĞLU “BİZ VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”.. BAŞKAN KURDOĞLU “BİZ VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”..
SON DAKİKA