Reklamı kapat

Reklamı kapat
arhavi
12.jpg

YAPIMI TAMAMLANAN BALIKÇI BARINAĞI KİRAYA VERİLECEK

Artvin İl Tarım ve Ormancılık Müdürlüğünde yapılan duyuruda; Hopa İlçesi Sugören-Çamlıköy mevkiinde yapımı tamamlanan balıkçı barınağı ihaleyle kiraya verilecek.

 İl Müdürlüğü internet sitesinde yapılan duyuru şöyle:“İlimiz Hopa İlçesi Sugören – Çamlıköy mevkiinde yapımı tamamlanan Hopa Balıkçı Barınağı’nın kiralanması ihalesine çıkıldı. İhale, 18 Aralık tarihinde başladı. Kooperatif ve Birlikler 30 gün içinde başvurmak zorunda.Kiralama işlemleri 1380 sayılı Su Ürünleri Kanunu, Balıkçı Barınağı Yönetmeliği ve Balıkçı Barınakları Genelgesi kapsamında yürütülecektir. Mevzuat gereği kiralama işlemi kiralamaya uygun yerel su ürünleri kooperatifine pazarlık usulü ile kiraya verilecek olup kiralama yapılamadığı takdirde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında ihale usulü ile kiralama yoluna gidilecektir.Barınağı kiralamak isteyen kooperatif ve birliklerin ilan tarihi olan 18.12.2020 tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde İl Müdürlüğümüze müracaat etmesi önemle duyurulur.”

23 Aralık 2020 - 15:31 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
Etiketler :
HOPA’DA COVİD-19 AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI.. HOPA’DA COVİD-19 AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI..
SESİMİZE KULAK VERİN ARTIK… SESİMİZE KULAK VERİN ARTIK…
ARHAVİ’DE ÇİFTEKÖPRÜ YOLU KAPALI ARHAVİ’DE ÇİFTEKÖPRÜ YOLU KAPALI
Karantinada Olan Vatandaşlarımıza Çorba Dağıtımına Başlandı Karantinada Olan Vatandaşlarımıza Çorba Dağıtımına Başlandı
Arhavi Gösteri Merkezinde Onarım Çalışmaları Başladı Arhavi Gösteri Merkezinde Onarım Çalışmaları Başladı
Milletvekili Dr. Hüseyin Örs den Kamilet Vadisi için Soru önergesi Milletvekili Dr. Hüseyin Örs den Kamilet Vadisi için Soru önergesi
SON DAKİKA